Aneta Ziemińska

Starsza koordynatorka programów
aneta.zieminska@szkolazklasa.org.pl

Swoją przygodę z Fundacją Szkoła z Klasą zaczęła od programu Szkoła z Klasą, a potem Edukacja Inspiracja. Teraz koordynuje pracę programów międzynarodowych: Fake kNOw more, Cyfrowa historia i Niewidoczne historie. Jest też częścią zespołu komunikacyjnego fundacji. Doświadczenie w zarządzaniu projektami edukacyjnymi zdobywała w Centrum Edukacji Obywatelskiej. Uczestniczka programu wymiany zawodowej - Open World - organizowanej w 2022 r. przez Biuro Kongresu ds. Przywództwa Międzynarodowego w temacie "Youth Civic Engagement". Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – swoje zamiłowanie do żywności rozwija gotując. Lubi ładne rzeczy, spędzać czas na łonie natury, śpiewać i czytać literaturę faktu.