Ewa Przybysz-Gardyza

Starsza koordynatorka programów
ewa.przybysz-gardyza@szkolazklasa.org.pl

Koordynatorka programu Asy Internetu. Zanim dołączyła do Fundacji pracowała jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. W pracy kładła nacisk na rozwijanie sprawczości i przedsiębiorczości uczniów m.in. poprzez pracę metodą projektu oraz design thinking. Opiekowała się uczniami realizującymi projekty metodą Design for Change. Była ambasadorką programu eTwinning oraz Microsoft Innovative Educator Expert. W 2021 znalazła się na liście 100 osób najbardziej zasłużonych dla rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Autorka materiałów edukacyjnych. O swoich pomysłach na rozwój edukacji pisze na blogu „Dla Nauczycieli”. W wolnym czasie uprawia sporty indywidualne, czyta i realizuje własne pomysły kulinarne.