15 i 16 listopada 2019 r. w centrum konferencyjnym w Koperniku odbyło się VIII Forum KMO, dwudniowe spotkanie Opiekunów Klubów Młodego Odkrywcy. Coroczna konferencja Forum KMO to nasze wspólne święto – okazja do spotkania pełnych zaangażowania i pasji Opiekunów KMO, naładowania baterii i znalezienia inspiracji w pracy kolegów i koleżanek.

W Forum uczestniczą Opiekunowie klubów zarejestrowanych i działających w sieci KMO, przedstawiciele Partnerów i przyjaciół Programu.

Jak co roku, wymienialiśmy się dobrymi praktykami, sieciowaliśmy z kreatywnymi edukatorami i podziwialiśmy projekty zrealizowane w programie przez ostatni rok. Tegoroczne Forum było dla nas wyjątkowe – gościliśmy naszych nowych partnerów z Ukrainy, z którymi już wkrótce zaczniemy wspólne działania w kolejnym kraju na Wschód od Wisły! Aż cztery organizacje chcą wprowadzać KMO do ukraińskich szkół, bibliotek, centrów nauki, a nawet przedszkoli.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu RITA.

KMO W GRUZJI: Forum KMO