Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru pt. Wniosek i projekt edukacyjny bez tajemnic wspierającego w przygotowaniu zgłoszenia do programu Edukacja Inspiracja.

Podczas spotkania online opowiedzieliśmy o założeniach i celach programu, i o tym co dla nas – organizatorów kluczowe. A ponieważ granty przyznajemy na projekty edukacyjne, to wspólnie z naszą ekspertką, Alicją Pacewicz przypomnieliśmy jego etapy. Zwróciliśmy też uwagę na elementy, których w takiej formie pracy z uczniami nie może zabraknąć oraz odpowiedzieliśmy na pytania uczestników.

 

 

Program Edukacja Inspiracja realizują Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC i Fundacja Szkoła z Klasa. Przyznajemy w nim granty nauczycielom z miejscowości do 30 tys. mieszkańców na realizację autorskich projektów edukacyjnych w szkołach podstawowych. Kwota grantu na działania w roku szkolnym 2019/2020 wynosi do 3 500 zł. Rekrutacja do programu trwa do momentu wpłynięcia pierwszych 300 zgłoszeń, jednak nie dłużej niż do 30 września 2019 r.

Więcej informacji o programie można znaleźć pod tym linkiem.

 

ClickMeeting jest partnerem technologicznym Fundacji w zakresie prowadzenie webinarów.