Jak pracować metodą projektu edukacyjnego?

Data dodania:
25 listopada 2016
Typ materiału:
publikacja
Poziom edukacji:
szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-8, szkoła ponadpodstawowa
Dla kogo:
nauczyciele i nauczycielki
Obszar programowy:
angażujące środowiska uczenia się
Tagi:
aktywizacja, projekt edukacyjny
Licencja:
CC-BY-SA

Projekt edukacyjny to metoda, którą od lat promujemy w Szkole z Klasą. Obserwujemy ogromne korzyści, jakie czerpią z pracy tą metodą uczniowie, nauczyciele oraz całe szkoły.

Jeśli nie chcecie, żeby podczas planowania i realizacji projektu edukacyjnego coś Wam umknęło, to skorzystajcie z poniższych materiałów. Nie tylko pomogą Wam i Waszym uczniom zrealizować inspirujące działania i ciekawie je zaprezentować, ale także podpowiedzą jak realizować projekt w różnych dziedzinach tematycznych czy mobilizować uczniów do większego zaangażowania.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi kartami pracy i infografikami dotyczącymi projektu edukacyjnego. Znajdziesz je pod tym linkiem.